Full HD Film izleme Cennetimizde Şuan Toplam 1628 Film Bulunmaktadır.

Altıncı His 2000 Full HD izle

FILM BILGILERI 11 ay önce eklendi
Altıncı His 2000 Full HD izle

İMDB 8.1/10 Daha önce Son Hava Bükücü ve İşaretler gibi filmlerin yöneticiliğini yapan M. Night Shyamalan yeni bir film ile bizlerle. Oyuncu kadrosunda; Bruce Willis, Mischa Barton, Haley Joel Osment, Donnie Wahlberg, Toni Collette rol almaktadır.Sekiz yaşında bir çocuk olan Cole Sear karanlık güçlerin etkisi altındadır. Zaman zaman hayaletler tarafından ziyaret edilen bu çocuk, gölgelerin arasından ortaya çıkıveren hayaletlerle kendi iradesi dışında bağlantılar kurmakta ve bu durumdan çok korkmaktadır. Kendisinde normal ötesi bir takım güçlerin var olduğunun farkına varan küçük çocuk bunların sebebini anlayamadığı gibi çektiği acıları da çocuk psikoloğu Malcolm Crowe’un dışında hiç kimseye anlatamamaktadır. Ancak küçük hastasındaki doğaüstü yeteneklerin gerisindeki esrar perdesini aralamaya çalışan psikoloğun çalışmaları ilerledikçe her ikisinde de bir takım korkutucu ve açıklanamaz gelişmeler başlayacaktır.
Altıncı His izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Altıncı His Türkçe Dublaj izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Altıncı His tek parça izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Altıncı His filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Altıncı His full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 fullhdfilmcenneti.org iyi seyirler diler.

Kategori: Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri, İmdb +7 Filmleri, Türkçe Dublaj Film izle

Yapım: 1999 - ABD

IMDB Puanı: 8.1

Yönetmen: M. Night Shyamalan

Oyuncular: Bruce Willis, Mischa Barton, Haley Joel Osment, Donnie Wahlberg, Toni Collette

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?