Full HD Film izleme Cennetimizde Şuan Toplam 1615 Film Bulunmaktadır.

Korku Kapanı 1-2-3-4-5-6 BoxSet izle

FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Korku Kapanı 1-2-3-4-5-6 BoxSet izle

İMDB 6.1/10 Korku Kapanı filmini yöneten başarılı yönetmen ismini bir çok kez kanıtlamış ve çekmiş olduğu filmlerle bunu göstermiş olan Rob Schmidt, oyuncu kadrosunda bir çok değişik filmde rol almış insanların birleştiği Eliza Dushku, Jeremy Sisto, Emmanuelle Chriqui yer almaktadır. Chris, Mustang’ine kurulmuş 3 saat sonraki iş randevusuna yetişmeye çalışmaktadır. Bir kaza yüzünden otoyolun trafiğe kapalı olduğunu görünce kestirme olduğunu tahmin ettiği bir yan yola sapar. Ne yapıp edip bu randevuya yetişmelidir! Bu sırada, içinde Jessie, Carly, Carly’nin erkek arkadaşı Scott, Evan ve onun kız arkadaşı Francine’in bulundukları Range Rover’ın lastikleri patlamıştır. Bu ıssız yolda mahsur kalan gençler ne yapacaklarını düşünmektedir. Chris kestirme yolda son sürat giderken gördüğü bir hayvan leşi yüzünden dikkati dağılır. Araba kontroldan çıkar ve yolun ortasında duran Range Rover’a çarpar. Lastikleri patlayan birde üstüne kaza yapan altı genç bir telefon kulübesi bulup, yardım istemeye karar verirler. Üstelik patlayan lastiklerinin sebebini bulmuşlardır. Yolun ortasına biri ya da birileri dikenli teller yerleştirmiştir! Evan ile Francine’i arabalara göz kulak olmak için bırakan gençler ormanda yürümeye başlarlar. Çok geçmeden bir kulübeye ulaşırlar. Avcılara ait olduğunu sandıkları bu kulübe çeşit çeşit silah ve bir anlam veremedikleri tüyler ürpertici av ganimetleriyle doludur. Bilmedikleri şeyse Evan ile Francine’in çoktan avcıların eline düşmüş ve vahşice öldürülmüş olduklarıdır. Korku Kapanı izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Korku Kapanı 1-2-3-4-5-6 BoxSet izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Korku Kapanı 1-2-3-4-5-6 tek parça izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Korku Kapanı 1-2-3-4-5-6 – Wrong Turn filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Korku Kapanı 1-2-3-4-5-6 full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 fullhdfilmcenneti.org iyi seyirler diler.

Kategori: BoxSet Filmleri, Korku Filmleri, Türkçe Dublaj Film izle

Yapım: 2003 - ABD

IMDB Puanı: 6.1

Yönetmen: Rob Schmidt

Oyuncular: Eliza Dushku, Jeremy Sisto, Emmanuelle Chriqui

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?