Full HD Film izleme Cennetimizde Şuan Toplam 1615 Film Bulunmaktadır.

Taşıyıcı 1-2-3-4 BoxSet izle

FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Taşıyıcı 1-2-3-4 BoxSet izle

İMDB 8.8/10 Genç nesile hitap eden yönetmenler Sihirbazlar Çetesi gibi filmleri yöneten Louis Leterrier, Corey Yuen, oyuncu kadrosunda tüm dünyanın tanıdığı Jason Statham ve Qi Shu, Matt Schulze yer almaktadır. Frank (Jason Statham) yaptığı işin en iyisidir, tehlikeli ve yasadışı maddeleri hiçbir soru sormadan bir noktadan diğerine taşır. Ancak en son sevkiyatında, uluslararası esir tüccarlarının kaçırdığı güzel bir kadın, onun taşıma planlarında ölümcül problemler çıkmasına neden olur. Artık Frank değerli kargosunu ve kendi hayatını kurtarmak için durmak bilmeyen, hareket dolu bir savaşa girmelidir. Taşıyıcı 1-2-3-4 izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Taşıyıcı 1-2-3-4 BoxSet izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Taşıyıcı 1-2-3-4 tek parça izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Taşıyıcı 1-2-3-4 – The Transporter filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Taşıyıcı 1-2-3-4 full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 fullhdfilmcenneti.org iyi seyirler diler.

Kategori: Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri, Türkçe Dublaj Film izle

Yapım: 2002 - 2015 - ABD

IMDB Puanı: 6.8

Yönetmen: Louis Leterrier, Corey Yuen

Oyuncular: Jason Statham, Qi Shu, Matt Schulze

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?